Individuální výuka španělštiny

UČTE SE V KLIDU A POHODĚ

Soukromé online lekce španělštiny

Ještě nemluvíte španělsky, jak byste si představovali?

Zasekli jste se a nevíte kudy kam?

Pojďte to zkusit trochu jinak!

Můžete se usadit doma ve svém oblíbeném křesle s hrnkem čaje nebo kávy a učit se španělštinu v klidu a pohodě.

Na každé lekci bude můj čas patřit jen vám.

Budeme se věnovat jen tomu, co právě chcete nebo potřebujete.

Mluvení už nebude překážkou.

JAK TO BUDE VYPADAT?

  • Před začátkem probereme vaše představy a cíle a těm výuku přizpůsobíme.
  • Na učení budeme jen 3 – vy, já a španělština.
  • Zvolíme tempo, ve kterém se budete cítit příjemně a vaše pokroky budou mnohem rychlejší.
Co se můžeme učit?

Gramatiku, konverzaci, čtení, psaní v libovolné kombinaci a s tématy, která si sami vyberete nebo která si necháte vybrat ode mne.

 
Budu potřebovat učebnici?

Není nutná. Během první lekce vám doporučím některou z učebnic, které používám, nebo se domluvíme na výuce bez ní. V každém případě se ale můžete těšit i na moje pdf materiály a užitečné odkazy z internetu.

Kde lekce probíhají?

Kdekoliv budete mít pohodlí a připojení k internetu.  🙂 Používám obvykle Zoom – je jednoduchý na ovládání a spolehlivý.

CO TO BUDE STÁT?

V ceně jsou zahrnuty všechny pdf materiály a slovníky na Quizletu, kam vám zapíšu důležitá slovíčka, na která během lekce narazíme.

Cena lekce 45 minut je 520 Kč

 

50+ studentů individuální výuky

500+ studentů kurzů španělštiny

Co o mně říkají
moji studenti

Markéta
“Španělština se mi velmi líbí a vzhledem k tomu, že ráda a často cestuji, rozhodla jsem se, že se budu učit. V databázi lektorů jsem našla Vandu, která mi lidsky sedla a vyhovuje mi styl její výuky. Hodiny jsou online, používá super aplikaci Quizlet, do které hází fráze a slovíčka, které se v dané hodině probraly, přeloží s vámi třeba i španělskou písničku. Vřele jí doporučuji a děkuji, protože jsem se díky její pomoci dokázala domluvit třeba v Dominikánské republice nebo v Mexiku.

– Markéta Svatošová
Diana
“Vanda je příjemná a profesionální lektorka, vždy dobře naladěná a připravená. Na on-line lekce se těším, je vidět pokrok, který bych bez ní nikdy neudělala 😊 Přizpůsobí se tempu studenta a snaží se jej posunout dál 😊

-Diana Koťová
LucieLacinová
“Španělštinu jsem studovala na škole, od té doby jsem se několikrát snažila o samostudium. Nikdy jsem se ale daleko nedostala. Vždycky jsem ale chtěla španělštinu ovládat, dorozumět se, proto jsem se rozhodla najít si učitele. Náhodou jsem objevila paní Žáčikovou. Již od první schůzky mi byla velice sympatická, energická. Lekci máme jednou za týden. Na hodinu se vždy těším, lekce mě baví a myslím si, ze se i naučím.”

– Lucie Lacinová​
Vladka
“Chtěla jsem se naučit španělsky. Chtěla jsem mluvit ve Španělsku s místními jejich jazykem. Chtěla jsem ve Španělsku trávit delší čas, než jen dovolenou. Tak jsem hledala učitele nebo učitelku. Byla to dlouhá cesta, ne každý učitel nebo učitelka nabízí takové prima komfortní podmínky jako Vanda. S ní se učím velmi ráda a moc mě to baví. Odtajňuje mi různá zákoutí španělštiny a učení s Vandou je prostě super. Jestli nevěříte, zkuste to taky.”

– Vlaďka
“Vandu jsem si našla v létě 2021, kdy jsem potřebovala připravit na přezkoušení ze španělštiny, měla jsem po 1. ročníku čtyřletého gymnázia odloženou klasifikaci ze zdravotních důvodů. Vanda mě připravila skvěle, takže jsem zkoušku zvládla bez problémů. Od té doby mám s Vandou online lekce pravidelně každý týden. A i když jsem v 2. ročníku měla individuální plán kvůli nemoci a moc do školy nechodila, všechno učivo jsem s ní zvládla. Teď jsem ve 3. ročníku, do školy chodím normálně, ale na hodiny s Vandou se pořád těším. Má se mnou trpělivost a vždy procvičíme, co jsme probírali ve škole.”

– Viky