Španělštinu se učím při tanci!

Nejeden student, který tuhle větu překládal, se divil, kde jsem k ní přišla.
Nikomu se nechtělo věřit, že je to věta ze života.
Ale je!
Z mého života určitě ano.
Lektorka španělštiny jazykový mentoring

Ne, není to tak jednoduché, ale je to zábava.

Písničky ve španělštině poslouchám při tanci, při malování i při vaření, ale ani to samo o sobě nestačí. I po 20 letech se španělštinou si musím občas najít nějaké to slovíčko a zamyslet se, jak jsou poskládaná do vět a co to vlastně celé znamená.

Ano, učila jsem se i ve škole.

Když mi bylo 8, moje rodina asi netušila, co to se mnou udělá, když mě během jednoho léta vezmou 2x do Španělska. Ani já jsem to netušila, jen jsem věděla, že se chci naučit španělštinu. Podařilo se mi začít až na gymplu u nás v Českém Krumlově. Pokračovala jsem v Brně na Masarykově univerzitě a chvíli i na univerzitě v Cádizu.

 

Studium španělštiny - Univerzita Cádiz
Lektorka španělštiny

Neplánovala jsem španělštinu učit. Prostě se to stalo.

A jsem z toho nadšená. Baví mě ukazovat vám, co pomáhá ve španělštině mně. Baví mě hledat nové cesty, které pomůžou vám. Baví mě procvičovat gramatiku s vašimi oblíbenými písničkami. Ale nejvíc ze všeho miluju, když mi vyprávíte o španělském filmu, kterému konečně rozumíte, nebo zážitky z cest, kde jste se v pohodě domluvili španělsky.

50+ studentů individuální výuky

500+ studentů kurzů španělštiny

Jsem Vanda, a i když jsem španělštinářka, neumím flamenco ani latinskoamerické tance. Poslouchám španělšký metal a za zvuku elektrických kytar tančím břišní tance. Máte chuť poznávat španělštinu v tradičních i netradicních rytmech? Těším se na Vás na inviduálních online lekcích i na Facebooku.